ru ua

В США поліція заарештувала "послідовника" стрілка з Флориди

В США поліція заарештувала "послідовника" стрілка з Флориди Фото: поліція заарештувала "послідовника" стрілка з Флориди (facebook.com-Flroidapoliceofficersandsheriffdeputies)

Хлопець погрожував влаштувати стрілянину ще в одній школі

Співробітники поліції Південної Кароліни заарештувала молодого чоловіка, який погрожував влаштувати ще одну стрілянину в одній зі шкіл Флориди. Про це повідомляє управління поліції округу Броуард у своєму Twitter.

Як повідомляється, у своєму пості в соціальній мережі, молодий чоловік пообіцяв влаштувати нову стрілянину по аналогії з подією 14 лютого інцидентом в школі Марджорі узбережжі океану-всього Дуглас.

"Ми вивчили оригінальний пост, і розмістив його чоловік був арештований владою в Південній Кароліні", - йдеться в заяві.

До посту прикріплена фотографія первісної публікації погрожував, на якій зображений чоловік у темному одязі та з гвинтівкою в руці. На знімку також присутній напис: "Раунд 2 Флориди — завтра".

Поліція закликала американців повідомляти про подібні посланнях у правоохоронні органи.

Нагадаємо, 14 лютого невідомий відкрив стрілянину в одній зі шкіл Флориди, в результаті поранення отримали 20 осіб.

Пізніше повідомлялося про 17 жертви інциденту.

Поліція затримала 19-річного Ніколаса де Хесус Круса, який виявився випускником цієї школи.

Згодом, Крус зізнався правоохоронцям, що він був бойовиком, який увійшов в середню школу Марджорі Стоунман Дуглас з AR-15 і відкрив вогонь по студентах у коридорі та на шкільних майданчиках", - йдеться в повідомленні. Відзначається, що хлопець давно планував напад, в соціальних мережах Крус ясно заявляв про своє бажання здійснити точний тип насильства, в якому він звинувачується. Він ображав темношкірих і мусульман і був прихильником "білого переваги". У своєму акаунті в Instagram він виставляв фотографії гвинтівки і колекції вогнепальної зброї.

Проте слідчі спростували його зв'язок з націоналістами.