США відклали введення санкцій проти Huawei

США відклали введення санкцій проти Huawei
Ілюстративне фото (twitter.com/VizWorld)

США продовжили до 1 квітня 2020 року тимчасову Генеральну ліцензію компанії Huawei

Міністерство торгівлі США відклав до 1 квітня 2020 року введення обмежень щодо китайської компанії Huawei. Про це йдеться в рішенні відомства, яке опубліковано в Федеральному реєстрі документів США, повідомляє РБК-Україна.

Наголошується, що уряд США прийняв рішення продовжити до 1 квітня 2020 року тимчасову Генеральну ліцензію компанії Huawei Technologies Co., Ltd. (Huawei) і 114 її філій за межами США.

Термін дії попередньої ліцензії закінчується 16 лютого. Таким чином у Huawei і партнерів буде ще майже півтора місяця для завершення операцій.

Адміністрація США звинувачує Huawei у співпраці з військовими і розвідкою Китаю і можливе стеження за клієнтами. Також Штати переконують ряд країн не використовувати інфраструктуру та обладнання Huawei при переході на стандарт стільникового зв'язку 5G.

Нагадаємо, Мінторгівлі США внесло Huawei в чорний список, оскільки діяльність компанії суперечить інтересам національної безпеки США.

Huawei заборонено вести справи з американським бізнесом без відповідних ліцензій. Згодом США надавали Huawei відстрочки, дозволивши купувати товари американського виробництва для підтримки мереж і оновлень програмного забезпечення існуючих телефонів. Так, у листопаді США в черговий раз продовжили на три місяці дозвіл американським компаніям на бізнес з китайської Huawei.

Раніше США продовжили ліцензію на 90 днів, що дозволяє американським компаніям поставляти продукцію китайської телекомунікаційної компанії Huawei, не зачіпаючи національну безпеку США.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся