У США опублікували відео випробування електромагнітної гармати

У США опублікували відео випробування електромагнітної гармати
Фото: електромагнітна гармата

Знаряддя вражає ціль на недосяжній для традиційних боєприпасів відстані

У Сполучених Штатах Америки провели випробування бойового зразка електромагнітної гармати. Відповідне відео опублікувало видання Popular Mechanics.

Повідомляється, що випробування пройшли в листопаді 2016 року. Як зазначили в офісі Військово-морських досліджень ВМС США, гармата - рельсотрон - вистрілила на відстань, недосяжну для традиційних боєприпасів. Зокрема, швидкість снаряда рельсотрона перевищує 3 км/с, що значно вище швидкості традиційних снарядів. При виготовленні снаряда для електромагнітної гармати не використовується вибухівка, а пошкодження наносяться за рахунок сили зіткнення.

 

Нагадаємо, в кінці травня 2016 року в США показали нову "супергармату" для стримування РФ і Китаю. ВМФ США почав працювати над рельсотроном 10 років тому і витратив на його розробку понад 1,5 млрд доларів. Знаряддя не потребує ні пороху, ні вибухових речовин. Воно розганяє снаряд за допомогою електромагнітних рейок. Також повідомлялося, що робота американських військових не раз ставала метою атак хакерів з Росії та Китаю.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся