В США стурбовані блокадою Донбасу

В США стурбовані блокадою Донбасу
Фото: в США стурбовані блокуванням залізничного сполучення на Донбасі

США також закликали уряд України прискорити виконання реформ в енергосекторі

Сполучені Штати Америки стурбовані блокуванням залізничного сполучення на Донбасі. Про це йдеться у заяві посольства США в Україні, опублікованій на сайті відомства.

"Ми стурбовані нинішнім перешкоджанням постачанню вугілля з неконтрольованих урядом районів Донецької та Луганської областей та його потенційним впливом на енергетичну систему України, українську економіку та жителів України. Сторони повинні зустрітися, щоб ухвалити наступні короткострокові кроки, які дозволять законним товарам українських компаній прозоро перетинати лінію зіткнення, з метою запобігання ускладненню ситуації для українців по обидва боки", - сказано в повідомленні.

США також закликали уряд України прискорити виконання реформ в енергетичному секторі з метою більш повного задоволення потреб українського народу.

В заяві підкреслюється, що виконання плану з диверсифікації постачань вугілля для України, підвищення енергоефективності та зведення до мінімуму ролі держави в енергетичному секторі призведе до скорочення можливостей для корупції та посилення енергобезпеки.

Нагадаємо, Європейський союз (ЄС) закликає припинити блокування залізничного сполучення на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся