ua en ru

США не відомо про нові постачання протикорабельних ракет "Яхонт" з РФ до Сирії, - Держдепартамент

США невідомо про нові постачання протикорабельних ракет "Яхонт" з Росії до Сирії. Таку заяву зробила прес-секретар Державного департаменту Дженніфер Псакі.

Вона зазначила, що про постачання ракет "Яхонт" повідомлялося двічі - у грудні 2011 р. і квітні 2012 р., проте в Держдеп не надходила інформація про нещодавні поставках ракет з Росії до Сирії. За її словами, потрапили в ЗМІ повідомлення про постачання до Сирії даних ракет могли відноситися не до нових, а до старих, вже відомим поставкам.

У той же час Псакі нагадала, що США виступають проти будь-яких поставок режиму сирійського президента Башара Асада, як з боку Росії, так і інших держав. При цьому, зазначила вона, дані повідомлення не зірвуть спільну конференцію Росії і США щодо ситуації в Сирії.

"Росія і США поділяють мету політичного врегулювання. Тому ми можемо готуватися до конференції", - підкреслила представник Держдепартаменту.

Раніше в американських ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що Росія зробила чергову поставку зброї - в тому числі протикорабельних ракет "Яхонт" - до Сирії.

Читайте також: Ізраїль просить Росію відмовитися від постачань до Сирії зенітно-ракетних комплексів S-300