ru ua

Росія і ще три країни можуть втрутитися в майбутні вибори США, - Болтон

Росія і ще три країни можуть втрутитися в майбутні вибори США, - Болтон Фото: Джон Болтон (flickr.com/gageskidmore)

США вважають, що Росія, Китай, Іран і КНДР можуть втрутитися в проміжні американські вибори

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон розповів про чотири країни, з приводу яких є побоювання потенційного втручання у вибори, які відбудуться в країні в 2018 році. Про це він розповів в інтерв'ю АВС.

За його словами, Росія є однією з чотирьох країн, які потенційно можуть спробувати втрутитися в проміжні американські вибори в 2018 році.

"Я можу точно сказати, що існує достатня заклопотаність у рамках національної безпеки щодо втручання Китаю, Ірану та Північної Кореї, тому ми робимо кроки, щоб спробувати запобігти це, так що насправді всі чотири країни (разом з РФ, - ред.), які викликають занепокоєння в контексті виборів 2018 року", - сказав Болтон.

Нагадаємо, раніше у Білому домі розробляється указ, який дозволить президенту Сполучених Штатів Америки самостійно і без узгодження з конгресом вводити санкції проти країн, визнаних винними у втручанні у вибори в США.

Документ став реакцією президента і його оточення на зростаючу критику позиції Трампа щодо втручання Росії у вибори в США.Таким чином, указ повинен продемонструвати готовність Трампа до жорстких заходів по відношенню до країн, які втручаються у зовнішню політику США. Зазначається, що в разі прийняття указу, президент матиме право накласти санкції на 10 з 30 найбільших компаній країни, яку звинуватили у втручанні у вибори.