У США видали два меморандуми щодо посилення заходів проти нелегальних іммігрантів

У США видали два меморандуми щодо посилення заходів проти нелегальних іммігрантів
Фото: Джон Келлі

Число іноземців, на яких може поширюватися спрощена депортація, розширюється

Міністр внутрішньої безпеки США Джон Келлі видав два меморандуми про запеклості заходів проти нелегальних іммігрантів у країні. Про це повідомляється на сайті Департаменту внутрішньої безпеки.

"Меморандуми видані у відповідності із зобов'язанням Департаменту бути прозорим з американським народом і більш ефективно здійснювати політику і практику, які служать національним інтересам і захисту Батьківщини", - йдеться в повідомленні.

В Меморандумі міститься інструкція всім співробітникам служб внутрішньої безпеки США з виявлення, затримання і депортації скорої всіх іммігрантів, що перебувають на території США нелегально. Також розширюється число іноземців, на яких може поширюватися процедура спрощеної депортації. Тепер це загрожує всім іноземцям, які нелегально прибули на територію США і не можуть довести, що прожили в країні щонайменше два роки.

Нагадаємо, 19 лютого в США посилили вимоги до біженцям, в країні планують підвищити планку початкового відбору тих, хто просить притулку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся