У США ще дві жінки звинуватили Трампа в домаганнях

Новини Політика 15.10.2016 - 07:51
Фото: Дональд Трамп
Фото: Дональд Трамп

Штаб Трампа має намір довести помилковість звинувачень

Ще дві жінки виступили із звинуваченнями в сексуальних домаганнях на адресу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що американка Саммер Зервос, яка в 2006 році знімалася у п'ятому сезоні реаліті-шоу Трампа "Учень" (The Apprentice), виступила на прес-конференції з участю адвоката Глорії Олред в Лос-Анджелесі, де озвучила звинувачення на адресу республіканця. Зервос заявила, що інцидент стався в 2007 році, коли вона зустрілася з Трампом, щоб обговорити можливість працевлаштування.

"Він попросив мене сісти поруч з ним, і я зробила це. Потім він схопив мене за плече, почав агресивно мене цілувати і поклав мені руку на груди", - сказала Зервос.

Раніше із звинуваченнями в сексуальних домаганнях на адресу Трампа виступила 46-річна американка Крістін Андерсон, яка заявила, що мільярдер чіплявся до неї в одному з нічних клубів у Нью - Йорку на початку 1990-х років, коли Андерсон було трохи більше 20 років і вона пробувала себе в модельному бізнесі. Жінка стверджує, що Трамп підсів до неї в клубі в той момент, коли вона розмовляла зі своїми друзями, і несподівано почав приставати.

Разом з тим, у передвиборній кампанії Трампа спростували ці твердження, назвавши їх вигадкою.

Нагадаємо, Мішель Обама емоційно розкритикувала кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа за його сексистські висловлювання про жінок.