США не мають використовувати санкції для просування своїх інтересів, - МЗС Німеччини

НовиниПолітика    28.07.2017 - 17:06
Фото: Зігмар Габріель (facebook.com/sigmar.gabriel)
Фото: Зігмар Габріель (facebook.com/sigmar.gabriel)

Габріель вважає, що подальший розвиток подій залежить від президента США Дональда Трампа

США не мають використовувати санкції для просування своїх інтересів, а Німеччина не сприйматиме екстериторіального використання нових санкцій США проти європейських компаній. Про це свідчить заява очільника МЗС Зігмара Габріеля, опублікована на сайті відомства.

"Президент Трамп це знає, і це знають також Державний департамент та Адміністрація США. Політика санкцій не є ні підходящим, ні відповідним інструментом для просування національних експортних інтересів та внутрішнього енергетичного сектора", - підкреслюється у документі.

На думку міністра закордонних справ, подальший розвиток подій залежить від президента США Дональда Трампа. Європейська пропозиція полягає у координації спільної політики щодо Росії.

"Добре, що Конгрес зараз чітко визначив, що перш ніж вживати подальші заходи, мають проводитися консультації з європейськими партнерами США… Ми не повинні забувати про нашу мету - ми хочемо вирішити конфлікт на сході України. Між нами існує консенсус, що це вимагає політичного тиску на Москву. Це є причиною і основою наших європейських санкцій - не більше, але і не менше", - підкреслив голова МЗС ФРН.

Крім того, він зазначив, що у разі здійсненні російським керівництвом кроків, які дозволять досягти прогресу у виконанні Мінських угод, "можна припустити, що санкції будуть поступово пом'якшені".

Нагадаємо, голова партійної групи в комітеті Бундестагу у закордонних справах Родер Кизеветтер підтримує нові санкції США проти Росії і вважає перебільшеною критику від Берліну і Брюсселю щодо них.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top