У Бундестазі підтримали нові санкції США проти Росії

НовиниСуспільство    28.07.2017 - 16:37
Фото: Бундестаг (pixabay.com)
Фото: Бундестаг (pixabay.com)

На думку Кізеветтера, головна мета санкцій - змусити Росію дотримуватися норм міжнародного права

Представник партії Християнсько-демократичний союз (ХДС), яку очолює канцлер Германії Ангела Меркель, голова партійної групи в комітеті Бундестагу із закордонних справ Родеріх Кізеветтер підтримує нові санкції США проти Росії та вважає перебільшеною критику від Берліну та Брюсселю щодо них, передає Deutsche Welle.

Так, на думку Кізеветтера, головна мета санкцій - змусити Росію дотримуватися норм міжнародного права, а не просування економічних інтересів США. Політик також вважає, що німецьким компаніям варто теж зробити внесок у відновлення верховенства права, а не лише дбати про ділові інтереси.

Політик також підкреслив, що Німеччина з червня шляхом консультацій мала вплив на нову версію законопроекту і значною мірою завдяки цьому вдалося в ньому закріпити тіснішу співпрацю в питанні санкцій між США та Євросоюзом. На його переконання, до такої співпраці новий закон змусить і президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, Сенат США переважною більшістю голосів проголосував у четвер, 27 липня, за законопроект, що передбачає введення нових санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top