Україну не будуть закликати до одностороннього виконання Мінська, - посол США

НовиниПолітика    05.11.2016 - 14:48
Фото: Марі Йованович озвучила позицію США щодо мінських домовленостей
Фото: Марі Йованович озвучила позицію США щодо мінських домовленостей

Зокрема поки Росія не виконає свої зобов'язання в сфері безпеки

Україну не будуть закликати виконувати свої політичні зобов'язання, передбачені в мінських угодах, до того, як Росія виконає свої зобов'язання в сфері безпеки. Про це заявила посол США в Україні Марі Йованович в інтерв’ю "Дзеркалу тижня".

"Мінські угоди дають кращий шанс для відновлення миру в Україні, а також визначають чіткий шлях до миру і відновлення територіальної цілісності України і суверенітету на територіях Донбасу, непідконтрольних зараз Україні. Україну не будуть закликати в односторонньому порядку виконувати свої політичні зобов'язання до того, як Росія виконає свої зобов'язання в сфері безпеки", - зазначила вона.

За словами посла, місцеві вибори можуть бути проведені тільки при наявності необхідних умов безпеки, за українським законодавством, а також у відповідності до стандартів ОБСЄ.

Нагадаємо, американський посол Йованович закликала розширити повноваження Національного антикорупційного бюро після оприлюднення е-декларацій і прискорити створення в країні антикорупційного суду.

On Top