Кошти з Банку розвитку підуть на авіабудування, суднобудування, ракетно-космічну галузь, машинобудування, - Прасолов

Для успішної реалізації державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. буде створено Банк розвитку, який має стати головним інструментом кредитування стратегічних галузей української економіки. Це банк першого рівня, він буде займатися виключно рефінансуванням комерційних банків для реалізації довгострокових інвестпроектів. Про це заявив 13 червня міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов в ході першої міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine & Partners.

"Мова йде про високотехнологічні галузі - авіабудування, суднобудування, ракетно-космічна галузь, машинобудування. Ми також будемо стимулювати розвиток стратегічних секторів економіки - ПЕК, ЖКГ, транспортну інфраструктуру, сільське господарство", - додав Ігор Прасолов.

Як раніше заявляв міністр, Державний банк розвитку створюється для того, щоб дати економіці "довгі гроші" з досить низькою процентною ставкою. Протягом 2013 р. створюватися нормативна база, а вже в 2014 р. банк розвитку буде запущений. Передбачуваний початковий статутний фонд - 10 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся