Середньорічна ціна на нафту в 2012 р. складе 115 дол./бар., - Мінекономрозвитку РФ
09:48 03.04.2012 Вт
1 мин
Середньорічна ціна на нафту в 2012 р. складе 115 дол./бар. Про це повідомила міністр економічного розвитку РФ Ельвіра Набіулліна на конференції в Москві.
"Ми знаходимося на циклічному піку нафтових цін. Ми виходимо з того, що ціни на нафту будуть знижуватися", - зазначила вона. Заявивши, що можливості зростання економіки, засновані на видобутку вуглеводнів, вичерпані, міністр сказала, що, за оцінками її відомства, в наступні 20 років показник видобутку нафти повинен стабілізуватися на рівні 2011 р.
Згідно з прогнозами Міністерства економічного розвитку РФ, зовнішньоторговельне сальдо Росії може стати негативним вже в 2014 р., вказала Набіулліна. "Ми повинні прикласти максимум зусиль, щоб наростити несировинний експорт", - підкреслила вона.