Серед студентів заочників близько половини отримують другу вищу освіту, - ректор НАУ

НовиниСуспільство    07.08.2013 - 09:30
Серед студентів заочників близько половини отримують другу вищу освіту. Таку думку в інтерв'ю РБК-Україна висловив ректор Національної академії управління Сергій Єрохін.

Серед студентів заочників близько половини отримують другу вищу освіту. Таку думку в інтерв'ю РБК-Україна висловив ректор Національної академії управління Сергій Єрохін.

"Половина наших студентів на заочному відділенні - це ті, хто отримує другу вищу освіту. Другий диплом можна отримати за три роки. Я маю на увазі повну перекваліфікацію. Тому що вища освіта - не просто навички, це структура мислення, що включає в себе навички і компетенції", - сказав Єрохін.

Єрохін зазначив, що у студентів, які отримують першу і другу вищу освіту, відрізняється мотивація. "Друга вища освіта потрібна тим, хто вже працює за фахом. Для продовження кар'єрного зростання. Хтось, наприклад, з технічною освітою потрапив працювати в банк. Для просування потрібен диплом магістра фінансів або банківської справи. Або люди, які з першим освітою помилилися . Тобто безкоштовно відучилися на викладача молодших класів, бо була можливість вступити, давали гуртожиток і т.д. А потім з'ясувалося, що людині ця діяльність не подобається, або роботу знайти складно. Тоді він вибирає собі другу професію. Так що якщо б всі студенти так само ставилися до навчання, як ця категорія, було б добре", - зазначив ректор Нацакадемії управління.

Єрохін додав, що при виборі ВНЗ для заочного навчання, необхідно звертати увагу на ресурное забезпечення, відсутність корупції та імідж ВНЗ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top