Серед постраждалих в авіакатастрофі в Тюмені, за попередніми даними, немає громадян України, - МЗС
За попередньою інформацією, отриманою від МНС РФ українським МЗС, серед постраждалих в авіакатастрофі в Тюмені немає українських громадян. Про це РБК-Україна повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров.
"За попередньою інформацією поки (громадян України) немає в числі постраждалих в авіакатастрофі (в Тюмені)", - сказав Дикусаров.
Він підкреслив, що ця інформація надійшла в український МЗС від МНС Російської Федерації.
"У той же час Генеральне консульство України в Тюмені продовжує перевіряти інформацію, оскільки це був внутрішній рейс, а в цьому регіоні працює багато громадян України і тому ми повинні упевнитися, що дійсно їх там не було, і тому ми продовжуємо працювати над цим питанням" , - сказав прес-секретар МЗС України.
Нагадаємо, в Росії в тюменському аеропорту Рощино вранці 2 квітня 2012 р. при зльоті розбився пасажирський літак ATR 72 авіакомпанії "Ютейр", що виконував рейс Тюмень - Сургут. За попередніми даними, на борту повітряного судна знаходилися 43 людини. До теперішнього моменту загинула 31 людина, ще 12 госпіталізовані з опіками і важкими травмами.
Літак вилетів сьогодні о 7:40 за місцевим часом з Тюмені в Сургут. За даними Слідчого комітету РФ, на його борту знаходилися 39 пасажирів і 4 члени екіпажу. Через кілька хвилин після зльоту літак пропав з екранів радарів, а екіпаж не вийшов на зв'язок з диспетчером.
У МНС Росії повідомили, що на місці катастрофи літака працюють 232 людини і 125 одиниць техніки. Пожежу ліквідовано, ведеться розбір конструкцій ATR 72. На місці катастрофи створено оперативний штаб на чолі з начальником управління МНС Росії по Тюменської області Юрієм Альохіним. Крім того, до місця падіння літака прибув губернатор Тюменської області Володимир Якушев. Постраждалим і родичам загиблих надається психологічна допомога.