У загальній чисельності бойовиків на Донбасі зменшується доля місцевого населення.
У загальній чисельності бойовиків на Донбасі зменшується доля місцевого населення. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційний опір" (ІС) Дмитро Тимчук в Facebook.
"На сьогодні, за нашими оцінками, лише 40-45% бойовиків - громадяни України. Відповідно, решта - або найманці з Росії (в їх числі і громадяни інших держав, що пройшли підготовку на території РФ), або військовослужбовці РФ", - написав Тимчук.
Він також зазначив, що на тлі масового дезертирства з лав ЛНР і ДНР місцевих бойовиків, саме найманці та військові з Росії займають місце дезертирів.