Через 25 років після закінчення холодної війни світ повертається назад, - Дуда

НовиниПолітика    08.07.2016 - 10:46
Фото: Анджей Дуда
Фото: Анджей Дуда

На саміті будуть обговорюватися питання зміцнення "слабких місць" в обороні НАТО

Президент Польщі Анжей Дуда заявив, що сьогоднішня зустріч Варшавського саміту НАТО буде присвячена формуванню оновленої концепції роботи НАТО, заснованої на гарантії безпеки, демократії, свободи.

"Ми всі хочемо жити у вільному, демократичному і спокійному міжнародному співтоваристві. Ми повинні розробити стратегію стримування і оборони, і до цього нас змушує ситуація, що загострилася в світі", - зазначив він.

Дуда також сказав, що "після 25 років з моменту закінчення холодної війни" світ "повертається назад".


"Свідчення цьому - анексія Криму та ситуація на Донбасі, ситуація в Балтії і на Балканах, Грузія, Молдова, Сирія і весь Близький Схід. У нас грандіозне завдання - забезпечити безпеку світу і зробити так, щоб в ньому домінувало торжество закону", - підкреслив президент.

Крім того, він заявив, що на саміті будуть обговорюватися питання зміцнення "слабких місць" в обороні НАТО, а також зміцнення відносин альянсу і країн ЄС.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг очікує від Варшавського саміту історичних результатів і вважає, що "світ став більш небезпечним місцем в порівнянні з тим, яким він був кілька років тому".

На саміті НАТО здійснять вирішальні кроки для стабілізації ситуації за межами альянсу На саміті НАТО в Варшаві обговорять реформу оборонного комплексу України, - Порошенко
Читайте в розділі

Обама пояснив позицію США при голосуванні за резолюцію ООН по Ізраїлю

Обама пояснив чому зменшив термін покарання інформатору WikiLeaks Меннінг

Обама пообіцяв повернутися до активного політичного життя після річної перерви

On Top