Спецслужби РФ планують провокації під час хресного ходу, - Скібіцький

НовиниНадзвичайні події    22.07.2016 - 14:08
Фото: Вадим Скібіцький розповів про можливі провокації проти учасників хресного ходу
Фото: Вадим Скібіцький розповів про можливі провокації проти учасників хресного ходу

Екс-глава МВС України Захарченко причетний до організації провокацій

Спецслужби Російської Федерації планують провокації проти представників Української православної церкви Московського патріархату під час хресного ходу. Про це на брифінгу заявив представник Головного управління розвідки міністерства оборони Вадим Скібіцький, передає кореспондент РБК-Україна.

"Провокаційні заходи проти представників православної церкви МП будуть організовані та проведені російськими спецслужбами із залученням кримінальних угруповань. З їхньою допомогою передбачається організувати сутички та заворушення поблизу культових споруд, а також місць масового скупчення людей", - заявив Скібіцький, зазначивши, що особлива увага буде приділятися інформаційно-психологічному впливу на українців за рахунок негативного висвітлення подій у російських ЗМІ.


Крім того, за його словами, колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко причетний до організації провокацій.

"Особлива роль в організації провокаційних дій відводиться оточенню українських чиновників режиму Януковича, в тому числі колишньому міністру внутрішніх справ України Захарченку та його довіреній особі Віктору Зубрицькому", - додав Скібіцький.

Нагадаємо, для охорони громадської безпеки під час хресного ходу створять координаційну Раду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top