Від спецконфіскації планується отримати 40 млрд гривень, - Данилюк 

НовиниФінанси    26.09.2016 - 19:51
Фото: Олександр Данилюк
Фото: Олександр Данилюк
У БПП заявили про наявність у Раді голосів за закон про спецконфіскацію Нардепи не підтримали включення законопроекту про спецконфіскацію до порядку денного

Проект закону про спецконфіскацію зареєстрований у ВРУ 

За рахунок спецконфіскації державний бюджет може отримати понад 40 мільярдів гривень. Про це сьогодні в ефірі програми "Підсумки" на телеканалі "Еспресо.TV" заявив міністр фінансів Олександр Данилюк. 

"Всього передбачається більше ніж 40 мільярдів від спецконфіскації", - заявив Данилюк, зазначивши, що у державному бюджеті була закладена лише частина від запланованих надходжень за рахунок спецконфіскації у розмірі 10,5 мільярдів. 

Він також додав, що законопроект про спецконфіскацію узгодили з Європейською комісією і подали разом з проектом бюджету до Верховної Ради України.

"Є законопроект (про спецконфіскацію - ред.), його узгодили з Європейською комісією і подали разом з проектом бюджету до ВРУ", - додав міністр. 

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що у проекті державного бюджету на 2017 рік закладені надходження від спецконфіскації у розмірі 10,5 мільярдів гривень.

Читайте в розділі

Британські банки можуть переїхати в ЄС через Brexit

Німеччина виділить 34 млн євро на допомогу жителям Мосула

Півтори тисячі поправок до бюджету поки не враховано, - нардеп

On Top