ua en ru

Рятувальникам на Гаїті вдалося врятувати людину, що пролежала 11 днів під завалами.

13:49 24.01.2010 Вс
2 мин

Членам міжнародної рятувальної операції на Гаїті вдалося витягувати з-під завалів того, що ще одну людину. Як повідомляється, 23-річний чоловік, що пролежав 11 днів під дерев'яними перекриттями одного з готелів р. Порт-о-пренса, в даний час знаходиться в стабільному стані, передає Associated Press. За словами гаїтянина, одразу після початку землетрусу він сховався під стіл, що захистив його від падаючих перекриттів. Чоловік також повідомив, що впродовж всіх 11 днів він харчувався закусками і газованими напоями, які знаходив під завалами.
Виявлений чоловік став першим після офіційної заяви уряду Республіки Гаїті про завершення активної стадії пошуку що вижили після землетрусу. Ухвалене напередодні рішення влада країни пояснили малою вірогідністю виявити під завалами уцілілих людей.
Всього рятувальникам з різних країн вдалося витягувати з-під завалів понад 130 людей. Нагадаємо, 13 січня 2010 р. на Гаїті відбулася серія землетрусів, найсильніший з яких оцінювався в 7 магнітуд за шкалою Ріхтера. Стихія зруйнувала безліч будівель в столиці республіки Порт-о-Пренсе. Місцева влада не виключає, що з ходом рятувальних робіт число загиблих може досягти 200 тис. людей. У братських могилах столиці Гаїті на сьогодні поховано 75 тис. людей. За оцінками влади, 250 тис. людей отримали поранення в результаті природної катастрофи, близько мільйона залишився без даху над головою.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: