Створення депутатської групи в ЄП на підтримку євроінтеграції України буде хорошою можливістю для нашої країни наблизитися до ЄС. Таку думку висловив директор Школи політичної аналітики Ростислав Павленко, передає радіо «Свобода».
Він зазначив, що якщо євродепутатам вдасться об'єднатися, це буде доброю нагодою для України у найближчі терміни суттєво наблизитися до Євросоюзу. Однак першочергово все залежатиме від керівництва української держави, яке, за словами Р.Павленка, поки не продемонструвало вміння належно використовувати подібну співпрацю.
«До України є щирий інтерес, але для того, щоб цей інтерес вкотре не втратити, зараз є дуже амбітне завдання і для зовнішньополітичного відомства, і для уряду України, і для депутатів, які мають зв'язки з європейськими колегами, щоб максимально використати цю можливість», - зауважив Р.Павленко.