ru ua

Союз лівих сил виступає за співпрацю з Європою і Росією, - В.Волга

Лідер Союзу Лівих Сил, голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Василь Волга заявив про те, що очолювана ним політична партія виступає за співпрацю з Європою і Росією. Про це повідомляє прес-служба В.Волги.
В.Волга підкреслив, що Союз лівих сил виступає за "створення нового простору безпеки і співпраці з Європою і Росією, що припускає створення загальних сил безпеки, що включають Чорноморський флот... Хай опозиційні партії пояснять, як вони бачать вирішення проблем міжнародного тероризму, проблем безпеки України, її включення в європейські і світові процеси. Адже це найголовніший опозиціонер Юлія Тимошенко поставила Україну на коліна, пішовши на підписання непотрібного і навіть не поставленого Росією в якості вимоги багатократного збільшення ціни на газ. А сьогодні її потрібно якось знижувати, і це передбачається "харківськими угодами".
Коментуючи заяву 14 партій, що вимагають відміни "харківських угод", лідер Союзу лівих сил відзначив, що опозиціонерам слід давати конструктивні відповіді, "які були б зрозумілі для тих, хто хоче творити, а не руйнувати".