Рада Європи здійснить експертизу антикорупційної програми уряду України на 2011-2015 рр. до кінця лютого

Середа 01 лютого 2012 18:44

До кінця лютого 2012 року Рада Європи здійснить експертизу та передасть в Україну експертні висновки щодо відповідності європейським стандартам державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович за підсумками зустрічі представників Міністерства юстиції з експертом Ради Європи Тілманом Хопом, яка відбулася в українському Мін‘юсті 1 лютого з метою обговорення попередніх результатів експертизи, передає прес-служба Мін‘юсту.

Зазначена урядова програма, за словами Міністра юстиції, була передана на експертизу в Раду Європи у грудні 2011 р. за ініціативи українського уряду.

У ході зустрічі в Мін‘юсті 1 лютого представники Міністерства юстиції обговорили з експертом Ради Європи Тілманом Хопом попередні результати експертизи на відповідність європейським стандартам указаної держпрограми. Зокрема, українською стороною було надано експерту низку коментарів щодо окремих положень державної програми, які потребували додаткових роз'яснень, необхідних для остаточного формування експертами Ради Європи висновку за результатами експертизи даного документу.

Міністр нагадав, що державна програма щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 рр. була затверджена постановою Кабінету Міністрів України 28 листопада 2011 р. Метою програми є впровадження механізмів зменшення рівня корупції в Україні. Очікується, що реалізація програми дозволить удосконалити антикорупційне законодавство України з урахуванням світових стандартів; знизити рівень корупції у системі правоохоронних органів, інших органів державної влади і органів місцевого самоврядування; зменшити обсяги тіньової економіки; сформувати у громадськості активну позицію із запобігання і протидії корупції тощо.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся