ru ua

Рада ЄС підкреслила необхідність активізації переговорів у рамках тристоронньої контактної групи

Рада Європейського союзу підкреслила необхідність активізації переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі у рамках тристоронньої контактної групи Україна - Росія - ОБСЄ.

Рада Європейського союзу підкреслила необхідність активізації переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі у рамках тристоронньої контактної групи Україна - Росія - ОБСЄ. Про це йдеться у висновках за підсумками сьогоднішнього засідання глав МЗС країн ЄС у Брюсселі, оприлюднених на сайті Ради ЄС.

"Щоб забезпечити виконання зобов'язань, прийнятих сторонами в рамках мінської угоди, рада наголошує на необхідності активізації переговорів у рамках тристоронньої контактної групи, за підтримки представника ОБСЄ", - йдеться у висновках.

Рада у своїх висновках також підтверджує важливу роль спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для контролю за дотриманням мінських угод, а також необхідність надати місії всі необхідні для виконання завдань ресурси.

ЄС і держави-члени союзу заявили про готовність забезпечити фінансову та іншу матеріальну підтримку місії ОБСЄ в Україні, зокрема, на контрольно-пропускних пунктах на російсько-українського кордону.

Нагадаємо, ЄС попросив до грудня представити списки донбаських сепаратистів для введення нових санкцій.