ru ua

ЄС попросив до грудня представити списки донбаських сепаратистів для введення нових санкцій

ЄС попросив до грудня представити списки донбаських сепаратистів для введення нових санкцій
Міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу попросили підготувати до кінця листопада пропозиції щодо розширення списку лідерів самопроголошених "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки" для введення проти них санкцій.

Міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу попросили підготувати до кінця листопада пропозиції щодо розширення списку лідерів самопроголошених "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки" для введення проти них санкцій. Про це після засідання ради міністрів закордонних справ ЄС повідомили дипломатичні джерела, передає РБК.

У Брюсселі сьогодні розглядалося питання про розширення персональних санкцій проти лідерів так званих ДНР і ЛНР. Так Євросоюз збирається відреагувати на проведення в самопроголошених республіках виборів 2 листопада, що ЄС визнав незаконними.

"Оцінивши ситуацію на місці, рада закликає ЄСЗД (Європейської служби зовнішньополітичної діяльності) і Комісію подати пропозиції для прийняття рішення до кінця цього місяця на додаткові списки сепаратистів", - йдеться у висновках за підсумками сьогоднішнього засідання, обприлюднений на сайті Ради ЄС.

При цьому введення нових санкцій проти Росії поки не розглядається. У той же час ЄС закликав Росію взяти на себе відповідальність за проведення виборів 2 листопада.

Нагадаємо, європейські дипломати повідомили, що Євросоюз може відкласти розгляд нових санкцій проти Росії до грудня.