ru ua

Радбез ООН сьогодні розгляне резолюцію щодо міжнародного розслідування катастрофи малайзійського лайнера в Україні

Рада безпеки ООН сьогодні розгляне резолюцію щодо міжнародного розслідування катастрофи малайзійського лайнера в Україні.

Рада безпеки ООН сьогодні розгляне резолюцію щодо міжнародного розслідування катастрофи малайзійського лайнера в Україні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ООН.

"У понеділок РБ ООН проголосує за проект резолюції в підтримку міжнародного розслідування авіакатастрофи малайзійського "Боїнга" в Україні", - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, 17 липня о 16:20 в Шахтарському районі Донецької області розбився літак Boeing 777-200 компанії "Малайзійські авіалінії", який виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур (рейс MH17).

За попередніми даними, загинули всі 298 осіб, які перебували на борту: 283 пасажири, серед яких 3 дітей, і 15 членів екіпажу.

У числі жертв - 193 громадянина Нідерландів, один з яких мав друге громадянство - США. У списку також значаться 43 підданих Малайзії, серед них 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії, 12 - Індонезії. Ще 10 жертв трагедії - піддані Великобританії, у одного з яких було друге громадянство - ПАР. Серед загиблих також 4 німців, 4 бельгійців, 3 філіппінців, 1 громадянин Канади і 1 - Нової Зеландії.

Влада України стверджує, що літак збили бойовики.

Бойовики заперечують свою причетність до інциденту.