Співпраця з МВФ має давати результат для людей, а не нищити економіку, - Тимошенко

НовиниПолітика    12.07.2016 - 11:51

Співпрацею з Міжнародним валютним фондом (МВФ) через "невігластво і недосвідченість" влади можна знищити економіку країни. Про це сьогодні заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко з парламентської трибуни.

Політик зазначила, що співпраця з Міжнародним валютним фондом в часи різних криз – економічних, фінансових, вітчизняних, міжнародних – це правильне завдання, яке потрібно реалізовувати.


"Але в залежності від ємкості інтелекту та від обсягу мізків, які є у кожного прем’єра і президента, ця співпраця будується або ефективно для країни і дає результат, або через цю співпрацю завдяки невігластву, неосвіченості, а іноді й через байдужість, можна знищити економіку, як це відбувається зараз!", – наголосила Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" нагадала, що під час світової фінансової кризи в 2009 році був підписаний меморандум з МВФ, де ціни на газ для незаможних людей складали 484 грн за тис кубометрів, а для заможних – 732 грн.

Сьогодні ціна на газ складає 6 тис. 789 грн за тисячу кубометрів, і за словами Тимошенко, "різницю можна відчути, поглянувши на свої платіжки".

"Уряд, який я очолювала, ніколи б не допустив такої стагнації пенсій і заробітних плат, таких жахливих, необґрунтованих тарифів, які перетворилися в масштабну корупцію для кланів, що продовжують правити країною!", – запевнила екс-прем’єр.

Юлія Тимошенко переконана: «Відповідальність за трагічну соціальну ситуацію в країні, за замороження пенсій та заробітних плат, за падіння курсу гривні втричі несуть персонально президент Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, який два роки знущався над країною, та Володимир Гройсман, який впевнено продовжив справу Яценюка».

"Політика чинної влади є недопустимою, жорстокою, безвідповідальною, глибоко непрофесійною, вона призвела до трагічного падіння економіки і до того, що люди не здатні купити собі навіть їжу!", – заявила голова фракції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top