ru ua

Співпраця між Президентом, урядом та парлментом сприятиме реформам в Україні, – Ж.Тейшейра

Євросоюз готовий вести з Україною переговори щодо угоди про асоціацію, але не так швидко, як цього хоче Київ. Про це йшлося на круглому столі в Києві, повідомляє Deutsche Welle.

У Брюсселі вітають стабільність у відносинах між Президентом, урядом і парламентом, бо вважають, що вона сприяє реформам у країні. Про це сказав голова представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, виступаючи під час круглого столу, де говорили про нинішні відносини України та ЄС. Він назвав позитивним домовленості України з МВФ, ухвалення закону про держзакупівлі та закон про ринок газу.

Натомість посол зауважив, що сторонам не варто поспішати з підписанням угоди про асоціацію між ЄС та Україною. «Це не робиться так швидко. Це не означає, що у нас немає волі до цього. Просто це дуже складний процес», - наголосив Жозе Мануель Пінту Тейшейра. За його словами, Євросоюзу важливо, аби Україна залишалася у процесі консолідації демократії та дотримання прав людини. Ці та інші аспекти будуть предметом політичних дискусій на наступному саміту Україна-ЄС, який пройде у Брюсселі.