ru ua

Соратник Сороса попередив про можливе повторення кризи 2008

Соратник Сороса попередив про можливе повторення кризи 2008 Фото: стан Стенлі Дракенміллер оцінюється в 4,4 млрд доларів

Мільярдер Стенлі Дракенміллер вважає, що поточна ситуація в світовій економіці схожа на ту, що передувала кризі 2008 року

Стенлі Дракенміллер, який раніше обіймав посаду директора з інвестицій фінансиста-мільярдера Джорджа Сороса, заявив, що ситуація в світовій економіці нагадує йому передкризовий період 2008 року. Про це він повідомив на конференції з інвестицій ім. Айри Зона в Нью-Йорку, пише The Wall Street Journal.

На думку Дракенміллер , "бичачий ринок" вичерпує себе, а відповідальність за це лежить на Федеральної резервної служби США, яка своєю "короткозорою політикою" підтримання низьких ставок стимулює ризики.

"Федеральний резерв підвищує шанси створення довгого хвоста економічних ризиків, якого він так прагне уникнути", - вважає фінансист.


Серед інших ризиків інвестор перерахував некероване зростання держборгу США і ще більш тривожну ситуацію з економікою Китаю.

За його словами, американські корпорації застрягли в багнюці, забули, що таке економічне зростання, і, не бажаючи вкладати гроші, захоплюються викупом акцій.

Відзначимо, за оцінками Forbes, стан Дракенміллер становить 4,4 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше аналітики Європейського центрального банку (ЄЦБ) заявили, що зниження темпів економічного зростання в країнах з перехідною економікою може призвести до тривалих негативних наслідків для глобальної економіки