Соратник Клінтон переконаний у наявності у ФБР доказів зв’язків Трампа з Росією

НовиниПолітика    31.10.2016 - 05:12
Фото: Гаррі Рід підозрює наявність у ФБР доказів зв'язку Трампа з РФ
Фото: Гаррі Рід підозрює наявність у ФБР доказів зв'язку Трампа з РФ

Лідер демократів у Сенаті США Гаррі Рід також припускає, що глава ФБР міг порушити закон

У ФБР є докази зв'язків кандидата в президенти США від республіканців, мільярдера Дональда Трампа і його оточення з російським урядом. Про це йдеться в заяві лідера демократів у Сенаті США Гаррі Ріда.

У зв'язку з цим, Рід зажадав від глави ФБР Джеймса Комі оприлюднити інформацію про зв'язки Дональда Трампа з Росією.

"Під час контактів з вами та іншими найвищими посадовими особами у сфері національної безпеки стало зрозуміло, що у вас є сенсаційна інформація про тісний зв'язок і координацію між Дональдом Трампом, його ключовими радниками і російським урядом, який відкрито висловлює ворожість до США, і який Трамп постійно хвалить", - каже Рід.

Рід також дорікнув главі ФБР подвійними стандартами при обробці конфіденційної інформації з метою підіграти на виборах одній з партій.

З його слів, рішення Комі про поновлення розслідування у справі Хілларі Клінтон, можливо, протизаконне, оскільки потенційно може сильно вплинути на результат передвиборної кампанії.

Рід вважає, що розкриття головою ФБР інформації про поновлення слідства у справі Клінтон за 10 днів до виборів може бути порушенням "акта Хетча", в якому йдеться, що представникам виконавчої влади заборонено впливати на перебіг виборів.

"Своїми упередженими діями ви, можливо, порушили закон", - заявив Рід.

Нагадаємо, конгресмен від Демократичної партії Тім Райан припустив, що РФ може бути причетна до розслідування ФБР справи про електронну пошту Хілларі Клінтон.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top