Збори акціонерів Кременчуцького заводу технічного вуглецю в черговий раз не відбулися

Збори акціонерів ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» (Кременчук, Полтавська обл.) 25 жовтня в черговий раз не відбулися. Про це повідомив директор підприємства В'ячеслав Яворський, передає кореспондент РБК-Україна. 
За його словами, призначив збори акціонер, який володіє в сукупності більш ніж 10% акцій підприємства і асоціюється з групою «Фінанси і кредит» заявив про технічну неможливість проведення заходу. «Цей акціонер призначив ще чотири зібрання по понеділках в листопаді», - сказав В.Яворський. 
Нагадаємо, на зборах акціонери планували заслухати звіт правління за підсумками роботи в 2005-2008 рр.., розподілити прибуток і дивіденди, внести зміни до статуту підприємства. 
«Кременчуцький завод технічного вуглецю» спеціалізується на виробництві вуглецю технічного (сажі). Близько 49% акцій ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» (Полтавська обл.) влітку 2008 р. купили представники групи Костянтина Жеваго. Більше 50% акцій підприємства контролює Мирослав Балдіс. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся