Зниження рейтингів загрожує всім банкам без врахування їх розміру,- аналітик

Середа 16 лютого 2011 09:45

Зниження рейтингів загрожує всім банкам без врахування їх розміру, оскільки однією з головних проблем банківського сектору розвинутих країн у останні роки був недолік власного капіталу компаній, вважає президент рейтингового агентства Egan Jones Шон Іган, повідомляє РБК daily.

«Я думаю, що свій рейтинг втратять в основному європейські банки, тому що їхні американські конкуренти зробили величезну роботу в цьому напрямку за останні два роки, включаючи численні злиття, а також просто нарощування власного капіталу», - зазначив він. 

 Відзначимо, в найближчі дев'ять місяців агентство Moody's перегляне кредитні рейтинги 177 банківських організацій у 46 країнах світу. У компанії не виключають, що рейтинги багатьох компаній у зв'язку з цією переоцінкою будуть знижені. На цей раз в Moody's не будуть брати до уваги можливість підтримки цих компаній з боку держави  і дадуть оцінку щодо кредитоспроможності, грунтуючись виключно на власних можливостях банку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся