У РНБО заявили про політичний тиск на Держспецзв'язок через запуск е-декларування

НовиниПолітика    16.08.2016 - 10:54
Фото: секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов
Фото: секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов

Також в очолюваному Олександром Турчиновим відомстві відхрестилися від будь-якого впливу на процес впровадження системи електронного декларування в Україні

На керівництво Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язок) і державних експертів за останні кілька тижнів чинили активний політичний і адміністративний тиск "штатні борці з корупцією", змушуючи видати їм атестат відповідності на комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) програмного забезпечення системи електронного декларування. Про це йдеться в заяві прес-служби Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Як наголошується, в повноваження РНБО України, його апарату, а також секретаря РНБО України не входить впровадження системи електронної декларування.


"За її введення і функціонування відповідає Національне агентство з попередження корупції (Назка) - незалежний орган, який обирався на конкурсній основі відкрито і прозоро. Ні Президент України, ні Кабінет міністрів України, ні, тим більше, РНБО України не мають ніякого впливу на Назка . Розповіді про будь-яких політичних квотах в Назка є цинічною брехнею і провокацією ", - йдеться в заяві.

Як додали в прес-службі РНБО, державну експертизу КСЗІ (комплексної системи захисту інформації) системи е-декларування здійснювала Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України - центральний орган виконавчої влади, який безпосередньо відповідає за захист інформації. Держспецзв'язку, як будь-який інший центральний орган, не підпорядкований РНБО України не безпосередньо, ні побічно.

"РНБО України не вносить і не візує пропозиції щодо кандидатур на посади керівників центральних органів влади, зокрема, Держспецзв'язку, і не впливає на їх призначення урядом. У той же час керівник Держспецзв'язку Леонід Евдотченко - професіонал високого рівня, який працює чесно і неупереджено" , - підкреслили в апараті Ради нацбезпеки і оборони України.

Нагадаємо, в Адміністрації президента України сподіваються, що система е-декларування повноцінно запрацює з вересня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся