РНБО включила до санкційного списку 335 фізичних та 167 юридичних осіб з Росії

НовиниПолітика    17.10.2016 - 18:56
Фото: секретар РНБО Олександр Турчинов
Фото: секретар РНБО Олександр Турчинов

Порошенко доручив підготувати окреме рішення щодо санкцій проти осіб, причетних до проведення виборів до Держдуми РФ у Криму

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) включила до минулорічного санкційного списку 335 фізичних та 167 юридичних осіб з Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

Як зазначається, 16 вересня 2016 року відбулось засідання РНБО України, на якому були продовжені санкції стосовно всіх фізичних і юридичних осіб з РФ, запроваджені з 16 вересня 2015 року. Крім того розширено перелік осіб, стосовно яких мають бути запроваджені персональні обмежувальні заходи (санкції).

"Додатково до санкційного списку включено 335 фізичних та 167 юридичних осіб, ідентифікаційні дані щодо яких підлягали додатковій перевірці. Жодних змін щодо переліку фізичних і юридичних осіб, який було прийнято на засіданні РНБО 16 вересня 2016, не вносилося", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що президент України Петро Порошенко доручив підготувати окреме рішення щодо санкцій по відношенню до осіб, які були причетні до проведення так званих "виборів до Державної Думи РФ" на території анексованого півострову Крим. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РНБО розширила санкційний список за агресію проти України.

On Top