У РНБО впевнені, що з введенням санкцій бюджет Росії втратить мільярди рублів

НовиниПолітика    17.05.2017 - 17:33
Фото: Валентин Петров (twitter.com/rnbo_gov_ua)
Фото: Валентин Петров (twitter.com/rnbo_gov_ua)

У РНБО заявили, що санкції були обумовлені загрозами національній безпеці

Через введення санкцій бюджет Російської Федерації втратить мільярди рублів. Про це заявив керівник служби з питань інформаційної безпеки апарату Ради національної безпеки і оборони України Валентин Петров, повідомляє прес-служба відомства.

"Російський бюджет очікувано недоотримає мільярди рублів у вигляді податків до російського бюджету, які могли б піти на фінансування розвідок, ФСБ, збройних сил, гібридної агресії проти нашої держави", - зазначив Петров.

Крім того, він зазначив, що санкції стосуються не програмних продуктів, а фізичних і юридичних осіб, оскільки цього вимагає законодавство.

Він також наголосив, що санкції були обумовлені загрозами національній безпеці.

"Коли розслідували атаки на фінансовий сектор, які відбулися у грудні минулого року, виявилося, що на переважній більшості уражених машин було встановлене російське програмне забезпечення", - повідомив він, додавши, що в країні "четвертий рік триває неоголошена війна, і ми не можемо собі дозволити фінансувати, особливо за кошти державного бюджету, програмне забезпечення країни-агресора".

За словами Петрова, приватний сектор має право обирати, яким програмним продуктом користуватися, і держава не втручатиметься у це. 

"Але ми маємо право на захист власного простору, тобто ми можемо витісняти ті компанії, діяльність яких вважається такою, що загрожує національній безпеці. Якщо наш приватний сектор зрозуміє, що краще працювати з вітчизняним програмним продуктом, - це стимулюватиме нашу економіку, збільшить нашу додану вартість - ось це буде результат", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через заборону російських сайтів близько 250 тисяч українців можуть залишитися без роботи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top