РНБО посилила контртерористичні заходи у зв'язку з високим рівнем загрози

РНБО посилила контртерористичні заходи у зв'язку з високим рівнем загрози
Фото: Олександр Турчинов (turchynov.com)

РНБО провела оперативну нараду для прийняття заходів проти російських гібридних загроза

Рада національної безпеки і оборони України посилила контртерористичні заходи по всій країні у зв'язку з високим рівнем терористичної загрози. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства за підсумками оперативної наради секретаря РНБО Олександра Турчинова з керівниками сектору безпеки і оборони.

"Сьогодні в результаті терористичного акту в Києві було вбито одного з кращих українських військових розвідників Максима Шаповала, який брав активну участь у захисті української держави від російської навали", - заявив Турчинов.

Він також додав, що це вбивство було скоєно за таким же сценарієм, як вбивство контррозвідника Олександра Хараберюша в березні цього року в Маріуполі.

"Є всі підстави вважати, що ці вбивства сплановані й організовані за безпосередньої участі російських спецслужб", - зазначив Турчинов.

За результатами наради, з огляду на високий рівень терористичної загрози, вжито низку заходів щодо посилення контртерористичного і контррозвідувального режиму в Києві та інших регіонах України.

Нагадаємо, раніше Турчинов розповів про контрзаходи проти хакерських атак.
 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся