РНБО доручила Кабміну перевірити обґрунтованість тарифів ЖКГ

НовиниЕнергетика    16.02.2017 - 21:28
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Кабмін повинен дослідити обумовленість тарифів на енергоносії, електроенергію і житлово-комунальні послуги

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України прийняла рішення, яким доручила Кабінету міністрів України разом з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, вивчити обумовленість тарифів на енергоносії, електроенергію і житлово-комунальні послуги. Дане рішення своїм указом увів у дію президент Петро Порошенко, відповідний документ опублікований на сайті голови держави.

Кабмін має вжити заходів щодо вдосконалення механізмів державного регулювання у цій сфері.

"Кабінету міністрів України разом із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію, житлово-комунальні послуги ", - йдеться в указі президента.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко прийняв указ, згідно з яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України  про нейтралізацію загроз енергетичної безпеки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
РНБО вимагає від СБУ припиняти спроби спецслужб РФ порушити критичну інфраструктуру РНБО розпочала засіданя щодо питання блокади Донбасу
On Top