В РНБО розпочалась підготовка оборонного бюджету на 2017

НовиниПолітика    26.07.2016 - 17:41
Фото: почалась підготовка оборонного бюджету на наступний рік
Фото: почалась підготовка оборонного бюджету на наступний рік

Турчинов зазначив, що зарплатня військових має збільшитись з урахуванням інфляції

Під головуванням секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександра Турчинова сьогодні, 26 липня 2016 року, відбулась нарада за участю керівників всіх силових міністерств та відомств, а також Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства фінансів щодо підготовки оборонного бюджету на 2017 рік. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Турчинов підкреслив, що враховуючи загрози, які стоять перед країною, обсяг фінансування сектору безпеки і оборони не може бути зменшений.


"Саме тому… вимога Стратегії національної безпеки щодо фінансування сектору безпеки і оборони у розмірі 5% від ВВП повинна чітко виконуватись… Разом з проектом бюджету на наступний рік ми маємо відпрацювати Державне оборонне замовлення на 2017 рік, надаючи перевагу сучасним ракетним комплексам, потужним артилерійським системам, засобам ППО, радіоелектронної боротьби та радіотехнічної розвідки тощо", - підкреслив голова відомства.

Турчинов також зазначив, що зарплатня військових має збільшитись з урахуванням інфляції.

Нагадаємо, Міністерство оборони уклало договори на постачання для армії на загальну суму 3,8 млрд гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
РФ на Донбасі випробовує нове озброєння, - Турчинов Порошенко ввів в дію рішення РНБО про санкції через ядерну програму Ірану
On Top