Словаччина - Україна: онлайн трансляція (рахунок 4:1)

Словаччина - Україна: онлайн трансляція (рахунок 4:1) Фото: Словаччина - Україна (facebook.com/sfzofficial)

РБК-Україна проведе трансляцію останній зустрічі групового турніру Ліги націй

Словаччина - Україна. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, дивитися поєдинок можна на телеканалах "Футбол 1" та ТРК "Україна". Збірна України на виїзді проведе заключну зустріч групового турніру Ліги націй проти команди Словаччини. У першій грі між суперниками перемогу у Львові святкували підопічні Шевченка (1:0). На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на боці господарів поля.

16 листопада 21:45
Трнава, арена імені Антона Малатинского

Матч завершено 4:1

90+3 хв. Сповіщає про закінчення другого тайму.

90 хв. Ще одна жовта! Пластун отримує попередження за грубий фол поблизу від своєї штрафної.

87 хв. Степаненко отримав жовту картку за грубий фол проти Стоха.

82 хв. Зреляк залишає поле з травмованим переніссям, Дюриш виходить.

78 хв. Останні хвилини проходять в постійних атаках збірної України. Команда Шевченка не здається.

77 хв. Циганков дальній удар низом б'є по воротах - воротар без особливих зусиль фіксує м'яч.

72 хв. Степаненко побиває, але м'яч летить вище воріт.

69 хв. Заміна у Словаччини: йде Мак, Стох замість нього.

68 хв. Зінченко спробував нанести удар по воротах, але відправив м'яч значно вище створу.

64 хв. Дві заміни у нашої збірної: з поля йде Борячук, замість нього вийшов Коваленко, а замість Коноплянки на полі з'явився Шапаренко.

61 хв. Вже 4:1. Мак виконав прицільний удар точно в кут воріт Бойка.

60 хв. Момент у України !!! Коноплянка б'є з кута воротарського, але удар не виходить, і м'яч у голкіпера.

52 хв. Під час атаки збірної Словаччини спочатку штанга врятувала команду України, потім м'яч знову залишився у словаків і був виконаний простріл у воротарський, де Зреляк ударом в дотик замкнув цей пас.

49 хв. Грегуш отримав жовту картку за грубий фол проти устремившегося в прорив від центру поля Коноплянки.

47 хв. ГОООООООООЛ!!! Коноплянка ідеальним ударом в один дотик відправив м'яч у кут воріт Дубравки.

46 хв. Розпочався другий тайм!

45+2 хв. Завершився перший тайм.

38 хв. Тривалий час контролюють м'яч гравці збірної України в ці хвилини матчу, але поки слабких місць в обороні Словаччини не знаходять.

30 хв. Автор другого гола покидає поле через травми. Схоже, ушкодження він отримав під час гольового удару. Замість нього виходить Беро.

26 хв. ГОЛ! Куцка сильно б'є метрів з 20, Бойко відбиває м'яч куалаками, але той летить прямо за спину воротарю.

23 хв. Знову момент у Словаччині! Зреляк б'є головою з лінії воротарського майданчика. М'яч проходить поруч зі штангою!

22 хв. Бурда отримав жовту картку за грубий фол поблизу від центру поля.

19 хв. Небезпечний удар з лівого флангу виконав Мак - м'яч пролітає над поперечкою. Поки словаки виглядають краще.

14 хв. Не пройшла ще перша третина матчу, а Шевченко вже робить першу заміну: Пластун виходить замість Кривцова.

12 хв. Словаччина створює гольовий момент! Гамшик б'є з кута воротарського, але не влучає у ворота!

6 хв. Словаччина відкриває рахунок! Гамшик зі стандартного положення низом відпасував на Русняка, а той пострілом відправив м'яч у ворота.

3 хв. На виході впевнено зіграв Денис Бойко.

1 хв. Матч розпочався! Поїхали!

- Стартові склади:

Словаччина: Дубравка – Пекарік, Шкртел (к), Шкриняр, Ганцко – Грегуш – Руснак, Куцка, Гамшик, Мак – Зреляк

Запасні: Козачик, Вавро, Беро, Вайсс, Дуда, Стох, Німець, Родак, Грошовски, Сабо, Дюріш, Лоботка

Україна: Бойко – Караваєв, Бурда, Кривцов, Матвієнко – Зінченко, Степаненко, Малиновський – Циганков, Борячук, Коноплянка (к)

Запасні: Болбат, Шапаренко, Коваленко, Петряк, П'ятов, Швед, Буяльський, Миколенко, Яремчук, Макаренко, Пластун, Лунін

- Все готово для команди.

Роздягальня! #МиЗбірна #СловаччинаУкраїна

Опубліковано National Football Team Of Ukraine П'ятниця, 16 листопад 2018 р.

- Українські гравці вийдуть на поле в домашньому комплекті форми жовтого кольору (голкіпер - в червоному), а господарі проведуть поєдинок в темно-синіх футболках і синіх трусах (воротар - в салатовому).

Збірна України вже забезпечили собі перше місце в групі і вийшла в лігу А. Крім того, безпрограшна серія команди Андрія Шевченка вже дорівнює дев'яти поєдинків. Тому наставник прийняв рішення викликати на збір багато молоді, що красномовно говорить про його цілях на майбутні поєдинки.

На кону у збірній Словаччини не тільки турнірне значення, але ще і ще можливість наостанок "грюкнути дверима". Команда не набрала поки жодного очка, програвши перші два матчі на турнірі. Відрив від чехів становить три бали, і вирішальний матч групи буде саме з ними.