Наступний раунд газових переговорів відбудеться 6 вересня в Берліні або Брюсселі, - Продан

Наступний раунд газових переговорів відбудеться 6 вересня в Берліні або Брюсселі

Наступний раунд газових переговорів у форматі Україна - Росія - ЄС відбудеться 6 вересня 2014 р. в Берліні або Брюсселі. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан на засіданні Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна

За словами Продана, про місце наступної зустрічі йшлося вчора на зустрічі з єврокомісаром з енергетики Гюнтером Оттінгером.

"Я вчора зустрічався, ми узгодили дату зустрічі трьохсторонньої і про те, що ми готові до подальших консультації. Зустріч відбудеться 6 вересня і ми обговорювали де ми можемо зустрітись, це можливо Берлін або Брюссель", - сказав він.

Він зазначив, що на переговорах 6 вересня буде говоритися про спільну позицію України та ЄС. "Скоріш за все ми будемо говорити про ту спільну позицію, яка була", - сказав він. Продан уточнив, що спільна позиція України і ЄС була висловлена на останніх тристоронніх переговорах в Києві і полягає в тому, щоб ціна на газ влітку і взимку відрізнялася.

Він також зазначив, що ще пере тристоронньою зустріччю Оттінгер 29 серпня поїде до Москви.

"Єврокомісар 29 серпня їде у Москву. Можливо сьогодні ми ще обговоримо нашу позицію на переговорах, для того, щоб вони були донесені там", - розповів Продан.
Продан також додав, що російська сторона вчора запевнила, що готова до переговорів.
"Ми не говорили з російською стороною про ціну. Ми сказали, що ми готові до переговорів, російська сторона також сказала, що вона готова до переговорів", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся