ru ua

Слідчий комітет РФ заявив про затримання в Москві українців, підозрюваних у торгівлі людьми

Слідчий комітет РФ заявив про затримання в Москві українців, підозрюваних у торгівлі людьми Фото: слідчий комітет РФ заявив про затримання в Москві українців

Українка і її знайомий були затримані під час отримання 3 тис. доларів від покупця органів

У Москві за підозрою в торгівлі людьми затримані двоє громадян України. Про це повідомляє прес-служба Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ у Москві.

Стосовно 23-річної Марії Олійник та 22-річного співучасника Андрія Бородача порушено кримінальну справу.

"За версією слідства, у жовтні 2016 року Олійник і Бородач залучили до надання інтимних послуг в Москві свою 20-річну знайому дівчину, що також є громадянкою України. Згодом співучасники з метою заробити кошти також залучили дівчину до незаконного донорства органів, запропонувавши їй продати нирку", - йдеться в повідомленні слідчого комітету росії.

Наголошується, що затримані почали переговори з покупцем органів, який є співробітником МВС Росії, що працював під прикриттям.

Олійник і Бородач були затримані в одному з московських готелів у ході передачі грошових коштів у розмірі 3 тис. доларів.

В даний час вирішується питання про пред'явлення їм обвинувачення та обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слідчий комітет РФ звинувачує українських силовиків у "викраденні росіян".