ru ua

Слов'янськ буде повністю забезпечений електроенергією протягом 10-15 днів, - Продан

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості обіцяють повністю забезпечити Слов'янськ електроенергією протягом 10-15 днів.

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості обіцяють повністю забезпечити Слов'янськ Донецької обл. електроенергією протягом 10-15 днів. Про це в ході брифінгу розповів міністр енергетики Юрій Продан, передає кореспондент РБК-Україна.

"Для того щоб відновити електропостачання споживачів першої категорії і центральній частині міста необхідно близько двох днів. Будуть прийняті деякі заходи, щоб отримати електропостачання від Харківської області, відремонтувати ВРП (відкриті розподільні пристрої) 110 кв на Слов'янській станції. Інші споживачі, а це споживачі другої категорії, будуть запитані протягом 10-15 днів", - заявив Продан.

При цьому він зазначив, що використовуватимуться тимчасові схеми, а в ситуаціях, коли не буде можливості підвести постійна напруга, будуть використовуватися дизель-генератори.

Відзначимо, раніше сьогодні радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що життєдіяльність Слов'янська планується відновити до 11 липня 2014 р.