ru ua

У Славутичі стріляли в депутата міськради, він у важкому стані

У Славутичі стріляли в депутата міськради, він у важкому стані Фото: під Києвом вчинили замах на депутата міськради

Депутата везуть в Київ на операцію

У Славутичі Київської області двічі вистрілили в обличчя депутата міської ради від партії "Удар" Анатолій Гладченко, депутат перебуває у важкому стані, передає 5 канал.

"На депутата Анатолія Гладченко було скоєно замах. Стріляли з травматичного пістолета на відстані витягнутої руки в обличчя. Було здійснено два постріли. Він у важкому стані, зараз його везуть у Київ на термінову операцію", - повідомив колега постраждалого Олександр Демидов.

За словами депутата, замах здійснили члени кавказької етнічної угруповання.

"На кавказців завели кримінальну справу. Вони вийшли на нього, просили, щоб він справу допоміг "вирішити", забрати матеріали з органів внутрішніх справ. Він відмовився, крім того, сам відкопав якусь причетність цих людей до наркотиків... Вони при купі свідків зробили йому два постріли в обличчя, сіли в машини і поїхали. Показання дали свідки і він сам, але є побоювання, що справа може зійти "на гальмах", - говорить Демидов.

Згідно з інформацією, наданою депутатом міськради Славутича Олександром Швецем, нападників було троє, двоє з яких брати Хачатряны Артем і Арман.

Крім того, від Швеца стало відомо, що постріли були здійснені в голову Гладченко з близької відстані близько 20-30 см. При цьому одна куля потрапила в тім'яну область голови, а друга - у скроневу область. Повідомляється, що якщо б друга куля на 1 см змістилася, то летального результату було б не уникнути.

Зазначимо, що конфлікт між Гладченко і братами Хачатрян триває вже близько року через сприяння депутата справедливого розслідування побиття раніше скоєних братами Хачатрян. За цей час Вона неодноразово отримував від них загрози.

Крім того, від Швеця стало відомо, що брати Хачатрян активно співпрацювали спочатку з Партією регіонів, а зараз з організацією "Самопоміч-Славутич" і Радикальною партією в якості "титушек".

Нагадаємо, у селищі Комінтернівське під Одесою напали на знімальну групу "Радіо Свобода" і "Першого громадського каналу".

У Славутичі стріляли в депутата міськради, він у важкому стані

Фото: постраждалий Гладченко