ru ua

Ситуація в Авдіївці: ремонтні бригади відновили 149 будинків у місті

Ситуація в Авдіївці: ремонтні бригади відновили 149 будинків у місті Фото: Авдіївка після артобстрілів

В Авдіївці деякі жителі приватного сектору відновлюють свої квартири самостійно

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський доповів про ситуацію в обстріляній Авдіївці станом на 11 лютого: ремонтні бригади відновили в місті 149 пошкоджених будинків. Про це керівник області повідомив у своєму Facebook.

"Станом на 11 лютого ремонтні бригади відновили в Авдіївці 149 будинків. Деякі жителі приватного сектору відновлюють свої квартири самостійно, ми надаємо їм будівельні матеріали", - написав Жебрівський у соцмережі.

При цьому він уточнив, що в Авдіївці "ми ремонтуємо не тільки те, що російські найманці зруйнували за минулий тиждень, але і всі ті понад 800 об'єктів, які були зруйновані в місті від початку російської агресії".

Станом на 11 лютого ремонтні бригади відновили в Авдіївці 149 будинків. Деякі мешканці приватного сектору відновлюють св...

Опубліковано Павлом Жебрівським 11 лютого 2017 р.

За словами глави ОДА, 12 лютого в Авдіївку планує повернутися перша група з 23 жителів (у тому числі 9 дітей), які минулого тижня покинули місто під час активізації обстрілу бойовиків.

Зазначено також, що нині в місті продовжує працювати група працівників обласної ВЦА, для координації зусиль та більш швидкого ухвалення рішень.

Нагадаємо, раніше керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін повідомляв, що 12 лютого евакуйовані жителі міста почнуть повертатися додому.