Сирійська влада відмовила експертам МАГАТЕ в проведенні інспекції одного з об'єктів держави

Субота 29 жовтня 2011 18:02

Влада Сирії відмовила експертам Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) при ООН в проведенні інспекції одного з об'єктів, розташованих в цій близькосхідній країні. Таку інформацію передає Associated Press з посиланням на джерело в міжнародному регуляторі.
Сирійський уряд заявив представникам МАГАТЕ, що об'єкт, який їх цікавить, не є ядерним, додавши, що це лише одна з будівель, які належать збройним силам держави.
Наголошується також, що МАГАТЕ з 2008 р. намагається отримати докладну інформацію про так звану закриту сирійську ядерну програму. За даними агентства, в 2007 р. ізраїльські військово-повітряні сили знищили реактор, створення якого Дамаск на той момент майже завершив. За деякими даними, на сирійській території залишилися інші ядерні об'єкти, проте поки достовірних доказів їх існування опубліковано не було. В той же час влада Сирії послідовно відмовляється пустити інспекторів МАГАТЕ в країну.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся