ua ru

Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках України

Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках України Фото: підняття рівня річок (zk.dsns.gov.ua)

Підвищення рівнів води у річках України очікується 28-31 жовтня

Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках України 28-31 жовтня 2017 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"За даними Укргідрометцентру, у зв'язку з очiкуваними сильними дощами 28-30 жовтня очiкується формування дощового паводку із підвищенням рівнів води над поточними рівнями (станом на 8 год. 27 жовтня)", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, на річках Закарпаття очікується підвищення рівня води на 0,5-1,5 м, в нижніх течіях Боржави, Латориці, на Тисі від водпоста Великий Бичків до Вилока до 2,0 м; на решті річок Карпат на 0,2-1,0м.

Крім того, зазначається, що 29-31 жовтня на притоках Прип'яті (Львiвська, Волинська, Рівненська, Житомирська області) очікується підвищення рівнів води на 0,1-0,5 м.

"Проходження паводку на річках очікується в межах русел, без загрози негативних наслідків. В мiсцях проходження сильних дощiв буде формуватись значний мiсцевий стiк, на малих водотоках швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що синоптики попереджають про сильні дощі у західних областях України.