Симоненко вважає фальсифікацією відео допиту, в якому КПУ звинувачується у вербування терористів

Четвер 19 червня 2014 10:00

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко вважає фальсифікацією відео допиту, в якому КПУ звинувачують у вербуванні та озброєнні терористів. Про це повідомляє прес-служба Компартії.

"Те, що видається за "одкровення" бойовика, насправді бездарний "фейк" і фальсифікація. Очевидно, що людина, що дає показання", не має ні найменшого поняття про те, хто його насправді вербував, а вимушено повторює заздалегідь заготовлену брехня. У цьому зв'язку ми вже направили відповідний депутатський запит до голови СБУ з вимогою озвучити, які, і проти кого конкретно порушені кримінальні справи на підставі свідчень того, хто представлений у відеоматеріалі як терорист", - зазначив Симоненко.

Він підкреслив, що кампанія щодо дискредитації, яку влада організувала проти комуністів, викликана тим, що КПУ - єдина парламентська політична сила, яка виступає за територіальну цілісність і єдність країни, за ліквідацію олігархічної системи влади та посту Президента, виступає проти війни.

"Не комуністи розв'язали цю війну. Цю війну розв'язали ті олігархи та "євроінтегратори", хто на крові прийшов до влади, і сьогодні посилає українців вбивати українців", - заявив Симоненко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся