Є сигнали, що антикорупційні реформи в Україні буксують, - глава МЗС Британії

Є сигнали, що антикорупційні реформи в Україні буксують, - глава МЗС Британії
Фото: Борис Джонсон (facebook.com/borisjohnson)

Заяву було зроблено на конференції з питань українських реформ

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон заявив про наявність сигналів про те, що антикорупційні реформи в Україні йдуть недостатньо швидко. Про це він заявив на Конференції з питань українських реформ в Лондоні.

"Є чіткі сигнали про те, що антикорупційні реформи в Україні буксують", - заявив Джонсон.

Він зазначив, що, зокрема, надто повільно йде створення антикорупційних судів і реформування всієї судової системи в цілому.

"Інвестори лише тоді підуть в Україну, коли будуть впевнені у чесності судів, в успішності проведення реформ", - підкреслив глава британського МЗС.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України оголосив конкурс на посаду голови Національного комітету з питань запобігання корупції.

"У зв'язку з достроковим припиненням повноважень члена Національного агентства з питань запобігання корупції провести конкурс з відбору кандидатів на посаду члена Національного агентства з питань запобігання корупції", - йдеться в документі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся