Швейцарія надасть Україні 200 млн доларів додаткової допомоги

НовиниПолітика    22.01.2016 - 19:27
Фото: президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Швейцарії Йоханом Шнайдером-Амманном
Фото: президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Швейцарії Йоханом Шнайдером-Амманном
ЄБРР підтримує залучення міжнародних організацій у капітал державних українських банків Порошенко оголосив 2017 роком Української революції

Фіндопомога надається на поповнення золотовалютних резервів

У ході Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент України Петро Порошенко провів зустріч із президентом Швейцарської Конфедерації Йоганном Шнайдером-Амманном. Співрозмовники домовились про надання Україні додаткових 200 млн доларів США на поповнення золотовалютних резервів країни, повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент Україні подякував уряду Швейцарії та швейцарському народові за гуманітарну та фінансову допомогу, сумарний обсяг якої наразі складає близько 350 млн доларів США. Співрозмовники домовились про надання Україні додаткових 200 млн доларів США на поповнення золотовалютних резервів країни", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, співрозмовники також обговорили хід українських реформ, шляхи активізації українсько-швейцарського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. Зокрема, було домовлено про проведення у 2016 році після майже чотирирічної перерви засідання Українсько-Швейцарського спільного комітету з торговельно-економічного співробітництва, підготовки до підписання відповідних двосторонніх документів та презентації потенційних інвестиційних проектів.

"Президент України запросив президента Швейцарської Конфедерації відвідати Україну з офіційним візитом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна очікує виділення Міжнародним валютним фондом 7 млрд доларів в цьому році.

Читайте в розділі

Парламент не місце для зведення рахунків з допомогою бійок чи провокацій, - Москаленко

США збільшать військову допомогу Україні у 2017 році до 350 млн доларів

Польща виступає за введення збройної місії ОБСЄ на Донбас, - Ващиковський

On Top