Швейцарія пояснила, чому перехоплювала винищувачами літак РФ

НовиниПолітика    19.11.2016 - 21:03
Фото: винищувач F-18 ВПС Швейцарії
Фото: винищувач F-18 ВПС Швейцарії

Це була рутинна перевірка справжності літаків, які пролітають в небі країни

Міністерство оборони Швейцарії прокоментувало факт супроводу винищувачами F-18 літака авіакомпанії "Росія" з урядовою делегацією та журналістами. За словами прес-секретаря відомства, це була рутинна "перевірка справжності" літаків, які пролітають в небі країни, передає Reuters.

"Це, як перевірка машини на вулиці поліцейським патрулем, щоб переконатися, що вона не була вкрадена", - цитує агентство представника Міноборони Швейцарії.

За його словами, винищувачі супроводжували російський борт протягом семи хвилин під час польоту над територією країни. Протягом року, уточнили в відомстві, ВПС Швейцарії перевіряють близько 400 іноземних літаків під час прольоту над територією країни.

Про інцидент у небі Швейцарії стало відомо ввечері 18 листопада. Літак Іл-96-300 із російською делегацією і журналістами на борту, який слідував у Перу на саміт Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), в небі Швейцарії зустріли два винищувачі F-18, які деякий час супроводжували його. Про це написали журналісти, які перебували на борту російської машини.

Нагадаємо, раніше російське посольство в Швейцарії направило ноту владі країни, в якій висловило подив і попросило пояснень із приводу того, що сталося.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Росія вимагає від Швейцарії пояснень через інцидент із літаками Швейцарія ввела санкції проти шести "депутатів" Держдуми від Криму
On Top